Kolekcja zasobów elektronicznych - jedno wyszukiwanie!

Zapraszamy do korzystania z Mulitiwyszukiwarki EDS - EBSCO Discovery Service z platformy EBSCOhost.

EDS umożliwia przeszukiwanie zasobów elektronicznych przez tytuł, słowa kluczowe, autora w bazach online dostępnych w Bibliotece, jak również udostępnionych bezpłatnie przez firmę EBSCO.
Umożliwia jednoczesne przeszukiwanie wielu zasobów informacyjnych, m.in. baz danych, serwisów czasopism i książek elektronicznych różnych wydawców i dostawców. Źródła informacyjne oferowane przez Bibliotekę przeszukiwane są w szybki i łatwy sposób, za pomocą jednego okienka wyszukiwawczego, a rezultaty wyszukiwania wyświetlane są na jednej platformie w postaci ujednoliconej listy wyników.

Dostęp testowy do wyszukiwarki naukowej EDS do końca 2019 r.

EBSCO Discovery Service (EDS) to kompleksowe rozwiązanie, które ułatwia użytkownikom wnikliwe wyszukiwanie.

Wyszukiwanie informacji może być łatwe i przyjemne

• bezpośredni dostęp do pełnego tekstu
  • zaawansowane wyszukiwanie
  • intuicyjny interfejs