IBUKLibra cołodobowa czytelnia!

Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, wzbogaciliśmy naszą standardową ofertę o elektroniczną wersję książek.
Od 1 stycznia 2019 roku Biblioteka oferuje całodobowy dostęp do czytelni e-booków z dowolnego miejsca, także za pomocą urządzeń mobilnych.
Od czego zacząć?
Potrzebny będzie kod PIN (konto indywidualne), który czeka na zarejestrowanych czytelników w Wypożyczalni.
Po kody można zgłaszać się także mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) podając swoje imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej.
Jeśli chcesz korzystać z IBUK Libra (https://libra.ibuk.pl/) z komputera na terenie naszej Biblioteki - nie musisz mieć swojego kodu PIN.

Zachęcamy do obejrzenia filmików instruktażowych dotyczących korzystania z platformy Ibuk LIbra:

• Rejestracja i logowanie dla posiadaczy kodów PIN [YouTube]
  • Funkcje platformy IBUK Libra [YouTube]
  • Osobista półka myIBUK [YouTube]
  • Twoje pogotowie czytelnicze [YouTube]
  • Pomoc

Użytkownicy naszej Biblioteki mogą korzystać z dostępu do 28 kupionych + 300 darmowych e-booków oraz do 29 publikacji Wydawnictwa AWF Warszawa.

ZACHĘCAMY DO KORZYSTANIA !!!

Szkolenie z pełnotekstowej bazy książek elektronicznych IBUK Libra

ibuk.libraSerdecznie zapraszamy wszystkich pracowników oraz studentów naszej Uczelni na szkolenie z  pełnotekstowej bazy książek elektronicznych IBUK Libra.
Spotkanie odbędzie się 13 marca br. o godz. 11.00, w Centrum Udostępniania Informacji Naukowej (ROBiR, 3 piętro, Czytelnia, pok. 414)

Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną m.in. zasoby IBUK Libra oraz zaawansowane narzędzia pracy z tekstem
(zaznaczanie fragmentów, tworzenie notatek, tagowanie, bezpośrednie powiązanie zagadnień i treści książek ze słownikami i encyklopediami PWN).