InCites

Od 6 listopada 2017 r. do 6 grudnia 2017 r. trwa dostęp testowy do narzędzia InCites Benchmarking & Analytics ( Web of Science) w ramach Wirtualnej Biblioteki Nauki.

InCites to narzędzie wykorzystywane przez instytuacje naukowe i badawcze, autorów publikacji naukowych oraz przez bibliotekarzy. Zachęcamy do zapisywania się na szkolenia internetowe, organizowane przez Web of Science w okresie od 7 listopada do 17 listopada.

Więcej informacji o InCites Benchmarking & Analytics w linku poniżej: więcej >>

Link bezpośredniej do rejestracji na szkolenia on-line: otwórz >>

W imieniu Wirtualnej Biblioteki Nauki prosimy użytkowników o przesyłanie opinii na temat przydatności tego narzędzia w działalności naukowej i/lub zarządzaniu jednostką naukową.
Opinie te będą przekazane do MNiSW, który rozważy celowość dofinansowania zakupu tego rodzaju narzędzi w ramach WBN.
Wszystkich Uczestników szkoleń i użytkowników InCites prosimy o przesłanie swoich uwag na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..