Publikacje pracowników

Uprzejmie informujemy, że na podstawie Zarządzenia JM Rektora nr 1/2009/2010 z dnia 21 września 2009 r. pobierz » nauczyciele akademiccy zatrudnieni w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie Filii w Białej Podlaskiej, mają obowiązek składania opublikowanych prac na bieżąco w Bibliotece (ROBiR, 3 piętro, pok. 419 lub 414), wraz z wypełnionym i własnoręcznie podpisanym formularzem. Ze względu na zawarte w formularzu oświadczenie, musi on być złożony przez każdego ze współautorów z osobna (jeżeli publikacja ma kilku autorów).

W związku z tym prosimy zgłaszać opublikowane prace wraz z wypełnionym formularzem "Zgłoszenie do bazy PUBLIKACJE PRACOWNIKÓW" pobierz »

Zachęcamy wszystkich do korzystania z menadżera bibliografii wykorzystywanego do celów naukowych. Znana Państwu platforma Web of Science, posiada program EndNote wspomagający między innymi tworzenie bibliografii oraz oferujący szeroki wachlarz możliwości rozwoju naukowego.

EndNote posiada dwie wersje:

-ogólnodostępną wersję internetową EndNote online

Z wersji online każdy użytkownik może korzystać bez ograniczeń PO ZALOGOWANIU SIĘ NA WEB OF SCIENCE. Dlatego też należy najpierw stworzyć indywidualne konto na Web of Science (wymaga obecności w sieci IP) a następnie przejść do procesu tworzenia konta EndNote online.
www.webofscience.com   www.myendnoteweb.com

-wersję płatną do instalacji na komputerze -EndNote desktop. Wersję płatną można pobrać z poniższych stron i testować przez 30 dni za darmo

https://endnote.com/ https://endnote.com/downloads/

Obie wersje posiadają możliwość zainstalowania wtyczki Cite While You Write. Do pobrania w zakładce Downloads

https://www.myendnoteweb.com/EndNoteWeb.html?func=downloadInstallers&cat=download&

W RAZIE PROBLEMÓW ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO KONTAKTU Z BIBLIOTEKĄ