Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, wzbogaciliśmy naszą standardową ofertę o elektroniczną wersję książek.
Od 1 stycznia 2019 roku Biblioteka oferuje całodobowy dostęp do czytelni e-booków z dowolnego miejsca, także za pomocą urządzeń mobilnych.
Od czego zacząć?
Potrzebny będzie kod PIN (konto indywidualne), który czeka na zarejestrowanych czytelników w Wypożyczalni.

Aby korzystać z czytelni online należy odebrać kod i dodać go do swojego osobistego konta myIBUK.

Po kody należy zgłaszać się mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 83 342 88 17 podając swoje imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej.
Jeśli chcesz korzystać z IBUK Libra lub Katalog książek z komputera na terenie naszej Biblioteki - nie musisz mieć swojego kodu PIN.

Zachęcamy do obejrzenia filmików instruktażowych dotyczących korzystania z platformy Ibuk LIbra:

Użytkownicy Biblioteki mogą korzystać z dostępu do 1746 publikacji - 119 tyt. wybranych z oferty IL + 41 pozycji Wydawnictwa AWF + 1586 darmowych