WAŻNY KOMUNIKAT !!!

IV Liceum Ogólnokształcące im. Marynarzy WOP w Gdańsku

JUŻ WKRÓTCE POJAWI SIĘ INFORMACJA DOTYCZĄCA ZWROTÓW KSIĄŻEK DO BIBLIOTEKI !!!

Prosimy na bieżąco śledzić pojawiające się KOMUNIKATY !!!

UWAGA !!!

Szanowni Użytkownicy, informujemy, iż Biblioteka pozostaje zamknięta do odwołania.

Nie ma wypożyczeń i zwrotów książek !!!

Termin zwrotów książek, który przypada na czas zamknięcia Biblioteki, zostaje przedłużony do odwołania.
(System biblioteczny generuje przypomnienia automatycznie, w obecnym czasie prosimy je ignorować)

Zachęcamy to korzystania z książek dostępnych w wersji elektronicznej - IBUK Libra
oraz z czasopism dostępnych online (patrz zakładki na stronie Biblioteki) m.in.:

czasopisma prenumerowane polskie
czasopisma prenumerowane zagraniczne

a także z baz danych polskich i zagranicznych ogólnodostępnych:

Ważne pytania prosimy kierować e-mailowo lub telefonicznie.

Kontakt z bibliotekarzami:

📍 messenger na fanpage'u bibliotecznym: BIBLIOTEKA AWF BIAŁA PODLASKA

Publikacje pracowników: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 83 342 88 34

Informacja Naukowa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 83 342 88 25

Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 83 342 88 20

Wydawnictwa Filii: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 83 342 88 19

UWAGA !!!

Pracownicy naukowi i studenci piszący prace dyplomowe i magisterskie oraz doktoranci mogą zamawiać skany publikacji niezbędnych do prowadzenia dydaktyki on-line oraz do pracy naukowej (zgodnie z zaleceniami oraz zgodnie z prawem autorskim i prawem własności intelektualnej).