WEBINARIA EBSCO | Otwarte szkolenia w języku polskim | Październik

Zapraszamy do udziału w dostępnych bezpłatnie, otwartych szkoleniach online w języku polskim. Podczas webinariów nasi trenerzy w zwięzły sposób opowiedzą o rozwiązaniach, produktach i ich aktualizacjach. By zapewnić Państwu komfort, skupić się na najważniejszych kwestiach i w przejrzysty sposób zapoznać z naszą ofertą, sesje szkoleniowe potrwają około 30 minut.

Szkolenia w październiku:

• Bazy EBSCO dla nauk humanistycznych
    Data: środa, 7 października | Godzina: 13:00 | REJESTRACJA
  • Jak stosować znaki specjalne podczas wyszukiwania?
    Data: czwartek, 8 października | Godzina: 10:30 | REJESTRACJA
  • Aplikacja mobilna EBSCO w 20 minut
    Data: środa, 14 października | Godzina: 10:30 | REJESTRACJA
  • Micro session: udoskonalanie listy wyników w wyszukiwarce naukowej EDS
    Data: czwartek, 15 października | Godzina: 13:00 | REJESTRACJA
  • Zmniejszanie dystansu nauczania dzięki e-bookom EBSCO
    Data: środa, 21 października | Godzina: 10:30 | REJESTRACJA
  • Bazy EBSCO dla nauk ścisłych
    Data: czwartek, 28 października | Godzina: 14:30 | REJESTRACJA

Sesje:

Zalecamy, aby uczestnicy dołączali do nas na 10 minut przed każdą sesją, aby upewnić się, że połączenie jest możliwe i stabilne. Samouczek, który wyjaśni jak połączyć się z webinarium i w jaki sposób konfigurować urządzenia audio jest dostępny tu.

Opisy szkoleń EBSCO Polska, które proponujemy we wrześniu znajdą Państwo na naszym blogu.

Kontakt:

Urszula Nowicka | Trener EBSCO | E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | telefon: (+48) 505 333 058
Biuro EBSCO w Warszawie | E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | telefon: +22 745 11 05

Webinaria EBSCO

Jak to działa?
Sesje online odbywają się poprzez internetowe narzędzie WebEx. Podczas sesji trener dzieli pulpit z uczestnikami. Do komunikacji wykorzystujemy zestaw słuchawkowy, dzięki czemu dostępne jest połączenie audio, które zapewnia pełną informację zwrotną lub chat box.

Jak dołączyć do sesji?
Kiedy nadejdzie czas przyłączenia się, kliknij na link podany przy godzinie szkolenia (powyżej). Prosimy spróbować przyłączyć się do webinarium około 5-10 minut przed planowanym rozpoczęciem.

PRZEWODNIK:
Samouczek, który wyjaśni jak połączyć się z webinarium i w jaki sposób konfigurować urządzenia audio, dostępny jest tutaj:

Jak dołączyć?

UWAGA !!! Aktualnie nie ma dostępu do Wyszukiwarki EDS

Zapraszamy do korzystania z Mulitiwyszukiwarki EDS - EBSCO Discovery Service z platformy EBSCOhost.

EDS umożliwia przeszukiwanie zasobów elektronicznych przez tytuł, słowa kluczowe, autora w bazach online dostępnych w Bibliotece, jak również udostępnionych bezpłatnie przez firmę EBSCO.
Umożliwia jednoczesne przeszukiwanie wielu zasobów informacyjnych, m.in. baz danych, serwisów czasopism i książek elektronicznych różnych wydawców i dostawców. Źródła informacyjne oferowane przez Bibliotekę przeszukiwane są w szybki i łatwy sposób, za pomocą jednego okienka wyszukiwawczego, a rezultaty wyszukiwania wyświetlane są na jednej platformie w postaci ujednoliconej listy wyników.

Dostęp testowy do wyszukiwarki naukowej EDS

EBSCO Discovery Service (EDS) to kompleksowe rozwiązanie, które ułatwia użytkownikom wnikliwe wyszukiwanie.

Wyszukiwanie informacji może być łatwe i przyjemne

• bezpośredni dostęp do pełnego tekstu
  • zaawansowane wyszukiwanie
  • intuicyjny interfejs